Specjalista zajmie się twoja kampanią reklamową

Three businesspeople looking at laptop in office

Three businesspeople looking at laptop in office

Kampanię reklamową AdWords i AdSens można dziś zlecić certyfikowanemu specjaliście. Może zamiast uczyć się na własnych błędach warto zainwestować i zlecić kierowanie nasza kampanią reklamową w sieci komuś kto zna się na rzeczy.

Certyfikat AdWords otrzymują osoby które osiągnęły biegłą znajomość podstawowych i zaawansowanych aspektów programu. Aby zostać specjalista trzeba zdać egzamin sprawdzający znajomość usługi AdWords i Google. Egaminowany musi również dobrze orientować się w kwestii tego jak dobrze zorganizować kampanie reklamowa w Internecie i na czym polegają zalety reklamy w Internecie. Jest sześć dostępnych egzaminów certyfikujących.

Pierwszy to Podstawy reklamy w AdWords. Egzamin z podstaw AdWords obejmuje zagadnienia na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym, w tym korzyści z reklam online i AdWords, a także sprawdzone metody związane z zarządzaniem i optymalizacją kampanii AdWords.

Reklama w sieci wyszukiwania- Egzamin z reklamy w sieci wyszukiwania obejmuje zaawansowane zagadnienia i sprawdzone metody tworzenia, pomiaru i optymalizacji kampanii w sieci wyszukiwania oraz zarządzania nimi. Reklama w sieci reklamowej- egzamin z reklamy w sieci reklamowej obejmuje zaawansowane zagadnienia i sprawdzone metody tworzenia, pomiaru i optymalizacji kampanii w sieci reklamowej oraz zarządzania nimi.

Reklama mobilna- Egzamin z reklamy mobilnej obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia związane z reklamą mobilną, w tym kierowanie reklam i ich formaty, ustalanie stawek, pomiar skuteczności kampanii i jej optymalizacja.

Reklama wideo- Egzamin z reklamy wideo obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia, w tym sprawdzone metody tworzenia, pomiaru i optymalizacji kampanii reklam wideo w YouTube i w internecie oraz zarządzania nimi.

Reklama w zakupach Google –egzamin z reklamy w Zakupach Google obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia, takie jak tworzenie konta Merchant Center i pliku danych o produktach oraz tworzenie kampanii produktowych i zarządzanie nimi.

Wygląda na to, ze można powierzyć kampanie reklamową certyfikowanemu specjaliście bez obaw. Google dba o to by naprawdę znał się na rzeczy. Dla kogoś kto zajmuje się zupełnie czymś innym kampanie reklamowej w ramach oferty Google mogą być zbyt trudne do samodzielnego rozporządzania nimi i rozwijania ich. Natomiast dla tych którzy bardzo dobrze orientują się w tej tematyce to szansa na sformalizowanie swojej wiedzy. Dzięki temu mogą oferować swoje usługi opierają się na konkretnym dokumencie świadczącym o ich umiejętnościach. Egzamin jest dostępny również w języku polskim. Po uzyskaniu certyfikatu można wydrukować spersonalizowany dokument. Na swoim profilu programu Google partners również można uwidocznić swój spersonalizowany certyfikat. Po uzyskaniu certyfikatu można oferować swoje usługi jako specjalistą od reklamy online. Jeśli więć w ramach tworzenia własnej kampanii zyskałeś tak duże umiejętności w dziedzinie reklamy online to może warto zastanowić się nad potwierdzeniem swojej wiedzy na dokumencie i oferowaniem usług innym użytkownikom AdWords.

You may also like...

Dodaj komentarz